Różowy październik 2015
Opublikowano: 14-10-2015

Ameryki nie odkryjemy jak stwierdzimy, że mamy październik. A trzeba pamiętać, że jest to miesiąc szczególny bo różowy. Różowy to kolor wyjątkowo kobiecy, który jest symbolem walki z rakiem piersi i promocji badań profilaktycznych.

Każdego roku o tej porze pojawiają się akcje namawiające do samokontroli i badań profilaktycznych. Nie bez powodu również właśnie na początku października miał premierę kinową film „Chemia” – historia oparta o biografię Magdaleny Prokopowicz, prezes fundacji Rak’n’Roll.

My do akcji się również przyłączamy i, jak w poprzednim roku, inspirujemy na różowo.

Różowy pięknie łączy się ze ślubami i weselami. Często jest to pierwszy kolor o jakim myślimy zastanawiając się nad wyborem koloru przewodniego na wesele. Jest kobiecy, dobrze komponuje się z bielą i jej odcieniami i, bądźmy szczerzy, każda dziewczynka chciała być kiedyś różową księżniczką;)

O różowym weselu rozmawialiśmy w ubiegłym roku TU więc w tym roku zajmiemy się panna młodą.

Chyba każdej kobiecie jest dobrze w różu, trzeba tylko dobrać odpowiedni odcień. Panna młoda może zdecydować się na różowe dodatki, lub zaszaleć i wystąpić w całości w tym kolorze (bo kiedy indziej będzie sobie mogła na to pozwolić?). Całkiem interesująco wyglądają różowe suknie, ale trzeba pamiętać by zachować umiar w dodatkach.


źródło: rocknrollbride.com


źródło: rocknrollbride.com


źródło: soundtracktoido.com


źródło: vi.sualize.us

źródło: myweddinghelp.com


źródło: intimateweddings.com


źródło: onewed.com


źródo: surreylaneweddingphotography.co.uk


źródło: belleandchic.com


źródło: ruffledblog.com


źródło: societybride.com


Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ


strza?ka do gĂłry