Panna młoda w spodniach
Opublikowano: 19-10-2015

Czy wiecie, że jeszcze do niedawna kobieta w spodniach siała zgorszenie i ogólnie nie była społecznie akceptowana? We Francji, kraju przecież bardzo liberalnym, do niedawna obowiązywał zakaz noszenia spodni przez kobiety. Powstałe w 1799 roku prawo nakazywało kobietom uzyskanie zgody policji za każdym razem, kiedy zamierzały wyjść z domu w spodniach. Co prawda, w praktyce martwy, przepis został zniesiony dopiero w 2013 roku.

A my postanowiliśmy wam dzisiaj zamieszać w głowie i zapytać – a może panna młoda w spodniach?

Spodnie dla panny młodej to wybór więcej niż nieoczywisty. Wymaga dużej odwagi, silnej osobowości i własnego zdania. Bo przecież panna młoda musi mieć suknię, prawda? No właśnie niekoniecznie!

Te odważne, z mocno zdefiniowanym stylem modą zdecydować się na spodnie. I wbrew pozorom będzie to bardzo kobiecy wybór. Do szpilek można dobrać wąskie cygaretki, lub odwrotnie – bardzo szerokie, lejące się spodnie. Góra może być subtelna, lejąca się lub koronkowa, można założyć gorset lub graficzną, mocną konstrukcyjnie marynarkę.

Zestaw ze spodniami to ciekawy pomysł na stylizację do ślubu cywilnego czy dla dojrzałej panny młodej. Jeżeli marzymy o spodniach, ale nie mamy wystarczająco dużo odwagi by stanąć w nich przed ołtarzem, to może jako druga kreacja na dalszą część wesela?

Czy uda nam zainspirować was zdjęciami?


źródło: happywedd.com


źródło: happywedd.com


źródło: subscribe.ru


źródło: subscribe.ru


źródło: lover.ly


źródło: styletotheaislemag.com


źródło: bridalmusings.com


źródło: bridalmusings.com


źródło: praisewedding.com


źródło: praisewedding.com


źródło: praisewedding.com


Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ


strza?ka do gĂłry