Białe wesele w lodowej komnacie
Opublikowano: 20-12-2015

W ubiegłym roku przygotowywaliśmy razem świąteczne wesele w wersji klasycznej. Było bordo, złoto i głęboka zieleń. Dowody rzeczowe mamy TU, TU i TU jeszcze TU, no i TU. W tym roku postanowiliśmy pójść w biel i srebro – czyli taki winter wonderland.

Najpierw robimy klimat – podkład muzyczny!

Jak już jesteśmy wprowadzeni to zaczynamy.

Biało-srebrne wesele jest eleganckie, mimo wszystko zaskakujące i bardzo klimatyczne. Choć kolory przewodnie są zimne, to całość daje przytulny efekt i ciepło. Choć może się wydawać, że tworzymy pałać Królowej Lodu to finalnie gości roztopimy :)

A jak stworzyć Winter Wonderland? Przede wszystkim przez konsekwencję, zamierzony efekt osiągniemy starannie dobierając detale, materiały i wzory. Co ciekawe, możemy nie używać typowo świątecznych ozdób jak bombki czy choinki a i tak finalnie będzie bardzo świątecznie.

Ozdoby możemy wybierać dowolnie, podobnie materiały – ważny natomiast jest konsekwentny dobór kolorów, muszą to być chłodne odcienie.

Dużą uwagę należy również zwrócić na oświetlenie, bo to ono tworzy czarowność. Dużo małych światełek, świece i ogień w kominku!

Ku inspiracji przygotowaliśmy dla was trochę zdjęć.

źródło: www.tulleandchantilly.com


źródło: impulsweddings.com


źródło: indexms.net


źródło: fs-bride.blogspot.com


źródło: fs-bride.blogspot.comźródło: flyawaybride.com


źródło: tribalroseflowers.wordpress.com


źródło: tribalroseflowers.wordpress.com


źródło: cake-geek.com


źródło: flyawaybride.com


źródło: onweddecor.com


Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ


strza?ka do gĂłry