Koroniewska w sukni od Paprockiego i Brzozowskiego
Opublikowano: 04-01-2015
źródło: facebook.com

Co prawda państwo Dowbor w dalszym ciągu nie pisnęli słowa na temat swojego świątecznego ślubu, ale pewne informacje dla was mamy. Wiemy w czym Joanna Koroniewska ślubowała i bawiła się podczas wesela.

Informacje o kreacji oraz jej rysunek na swoim profilu na Facebooku zamieścili sami projektanci – nie kto inny tylko duet Paprocki i Brzozowski. Zaprojektowali oni dla Joanny piękną nowoczesną suknię, która była również niezwykle funkcjonalna (a to rzadki przymiotnik używany do opisu sukien ślubnych).

Suknia Joanny była wykonana z włoskiej koronki do której doszyte były błyszczące kamienie. Na małe dzieło sztuki krawieckiej składały się dwie części. Do ślubu Joanna poszła w długiej wersji sukni, miała długą spódnicę z głębokim rozcięciem. Na wesele odpięła dół i została w prostej, koronkowej, krótkiej sukience wygodnej do tańca i zabawy.

Warto zwrócić uwagę na suknie typu 2w1, coraz więcej panien młodych decyduje się na takie rozwiązanie. Wśród celebrytek podobnym sprytem wykazała się na przykład Anna Guzik i projektantka jej sukni, czyli Viola Piekut. Wybierając takie kombo do ślubu możemy iść w tradycyjnej długiej sukni a już podczas wesela bawić się w krótkiej, która nie przeszkadza w tańcu. Co więcej nie musimy martwić się i biegać po sklepach w poszukiwaniu sukienki na zmianę bo mamy ją już w zestawie. A co jeszcze ważniejsze to obie sukienki (czy raczej obie wersje sukienki) będą takie same stylistycznie, więc wszystkie dodatki i fryzura będą pasowały!

Co myślicie o sukni 2w1?


Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ


strza?ka do gĂłry