Sławne druhny
Opublikowano: 11-05-2015

Od czasu do czasu piszemy o ślubach celebrytów. Opowiadamy kto z kim, czy byli sławni goście. By was zainspirować poszukujemy informacji o projektantach kreacji ślubnych, motywach i kolorach przewodnich. Wszelkie ciekawostki mogą okazać się przydatne przy organizacji waszych uroczystości.

Dzisiaj dla odprężenia przyjrzyjmy się jednak sławnym druhnom. Aktorki czy piosenkarki mają przecież przyjaciół, którzy nie pokazują się na ściankach, czerwonych dywanach i okładkach. Podczas najważniejszych chwil w życiu swoich przyjaciółek celebrytki grzecznie usuwają się na bok i zakładają identyczne sukienki jak pozostałe druhny.

Niedawno portale plotkarskie obiegła seria zdjęć Evy Longorii biegającej boso ulicami Kordoby. Aktorka świadkowała swojej przyjaciółce Alinie Peralty. PO brukowanych uliczkach starej Kordoby wszystkie druhny biegały boso, a celebrytka również nie chciała połamać nóg. Na kolejnym zdjęciu, z innego ślubu widać, że pomaganie zaprzyjaźnionym pannom młodym Eva ma przećwiczone i zawsze trzyma rękę na pulsie!


źródło: nocoty.pl


źródło: peoplestylewatch.com


Zwykle skandalizująca i szokująca Lady Gaga gdy asystuje swoim przyjaciółkom stawia na klasyczne ślubne stylizacje. Można powiedzieć, że jest szokująco normalnaJ Ma pełną świadomość, że to nie jest jej dzień i nie to nie ona ma przyciągać uwagę. Centralne miejsce grzecznie ustępuje promiennym pannom młodym.


źródło: peoplestylewatch.com


źródło: peoplestylewatch.com


Przyznajemy, że Rihanna w wersji uroczej wywołała u nas uśmiech. W liliowej sukni wyszywanej kryształkami od Badgley Mischka wygląda jak rasowa druhna. Tylko nie możemy zdecydować czy jej wyraz twarzy to grymas niezadowolenia czy raczej skupienie przed ważnym momentem?


źródło: peoplestylewatch.com

 


Sarah Jessica Parker bardzo przeżywała ślub swojej asystentki Melindy Reliea. Jej konta w social media pełne były zdjęć i zachwytów nad tym wydarzeniem. SJP bez mrugnięcia okiem założyła fioletową suknię, taką sama jak pozostałe dziewczyny. A przy okazji zwróćcie uwagę na suknię panny młodej!!!


źródło: fashion.hellomagazine.com


A na koniec seria radosnych i roześmianych sławnych druhen: Jennifer Lawrence na ślubie swojego brata, skacząca na plaży Selena Gomez i debiutująca w roli druhny Keira Knightley na ślubie brata.


źródło: peoplestylewatch.com


źródło: peoplestylewatch.com


źródło: peoplestylewatch.com


Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ


strza?ka do gĂłry